Industrial Temps siūlo ilgalaikius ir trumpalaikius darbus Šiaurės Airijoje
 

Industrial Temps siūlo ilgalaikius darbus Šiaurės Airijoje

Industrial Temps siūlo platų pasirinkimą kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbų Šiaurės Airijoje.
Puiki galimybė paversti savo darbą užsienyje sėkmingu.
Jau sausio mėnesiui renkame kandidatus dirbti įvairiausius darbus pramonės ir gamybos srityse.

Darbai sandėliuose,
įvairiuose fabrikuose ( mėsos, daržovių, vaisių, automobilių detalių, plastiko, žaliuzių ir roletų, popieriaus ir kartono, ir kt.),
kepyklose,
spaustuvėse,
siūvyklose,
maisto aptarnavimo srityje (kavinės, barai, restoranai),
renginiuose,
oro uosto aptarnavimo sferoje,
logistikoje,
siuntų pristatymo tarnybose, ir kt.

Dėl kvalifikuotų darbų reikėtų kreiptis asmeniškai., jų yra labai įvairių,(tokių kaip projektų vadovai, kredito kontrolieriai, vertintojai, pardavimų atstovai ir kt.)

Turime vieną pagrindinį reikalavimą- tai ne mažesnės nei vidutinės anglų kalbos žinios!

Turėdami 25 metų patirtį įdarbinimo srityje, mes galime jums pasiūlyti:
* Nemokamą idarbinimą, nemokamą informaciją apie darbo pasiūlymus bei visą reikalingą informaciją norint atvykti dirbti į Šiaurės Airiją;
* Legalų nuolatinį darbą su visomis socialinėmis garantijomis;
* Garantuotą 40 darbo valandų per savaitę sutartį;
* Laiku mokamą atlyginimą ( kas savaitę);
* Pagalbą apgyvendinant Šiaurės Airijoje;
* Pagalbą tvarkantis dokumentus socialinio draudimo numeriui gauti bei banko sąskaitai atsidaryti;
* Sutikimą atvykstant bei nukreipimus į būtiniausias įstaigas.

Kodėl Šiaurės Airija?

Šiaurės Airija yra Jungtinės Karalystės dalis, esanti Airijos salos šiaurės rytinėje dalyje, geografiškai nepriklausanti Didžiajai Britanijai. Valiuta čia taip pat yra Britanijos svaras. Orai gana drėgni, tačiau žiemos nėra tokios šaltos (apie 0- +7), o vasaros labai panašios į Lietuviškas. Šiaurės Airija ribojasi su vienintele valstybe- Airija. Keli privalumai, dėl kurių vertėtų emigracijai rinktis būtent Šiaurės Airiją:
Šiaurės Airijoje yra labai daug darbo vietų, o darbuotojų labai trūksta. Tai reiškia, kad Jūs visada turėsite darbą.
Lyginant su Anglija bei Škotija, Šiaurės Airijoje pigesnė būsto nuoma, be to nėra papildomų mokesčių, todėl jei Jūs nuomojatės būstą, Jus mokate tik už būsto nuomą ir elektrą bei šildymą, tačiau vanduo Šiaurės Airijoje yra visiškai neapmokestintas, tad už vandenį Jums mokėti nereikės.
Šiaurės Airijoje atstumai tarp gyvenviečių nėra dideli, todėl keliauti tarp gyvenviečių ar į darbą galima taksi, autobusu arba traukiniu. Nedidelė problema ir įsigyti automobilį, tai tikrai nesudaro nepatogumų, kadangi eismas nėra labai intensyvus ir piko valandomis kamščiai nėra dideli.

Kodėl Industrial Temps?

* Industrial Temps – tai Šiaurės Airijoje pirmaujanti maisto perdirbimo, gamybos, tiekimo grandinės, transporto ir logistikos sektorių įdarbinimo paslaugų įmonė.
* Me esame 6-as pagal dydį darbdavys visoje Šiaurės Airijoje, mūsų klientai, pas kuriuos įdarbiname savo darbuotojus yra išsidėste visoje Šiaurės Airijoje.
* Mes siūlome Jums garantuotą 40 valandų per savaitę sutartį, kuria įsipareigojame suteikti Jums ne mažiau kaip 40 darbo valandų per savaitę, o tai reiškia, kad nepaliksime Jūsų be pinigų.
* Mes nesame tarpinininkai, todėl kreipiamės į Jus tiesiogiai. Mūsų agentūra niekada nepareikalaus iš Jūsų jokio mokesčio už įdarbinimą, todėl, kad Šiaurės Airijoje (o taip pat ir visoje Jungtinėje Karalystėje) tai yra nusikaltimas.
* Mes norime su Jumis bendradarbiauti, todėl susirinkus didesniai grupei susidomėjusių žmonių darbu Šiaurės Airijoje, mes atvyksime į Lietuvą susitikti su Jumis, tam, kad Jūs žinotumėte, kas mes tokie, kad mes dirbame atsakingai, mūsų pasiūlymai bei ketinimai yra pagrįsti bei rimti.
* Mes pasirūpinsime Jumis. Atvykus dirbti pas mus, mes pasitiksime Jus, padėsime Jums įsikurti, bei susitvarkyti visus darbui reikalingus dokumentus. Padėsime gauti socialinio draudimo numerį, bei atsidaryti banko sąskaitą banke.

Jei Jūs susidomėjote sėkmingu darbu bei gyvenimu užsienyje, galimybe užsidirbti ateities planams bei bendradarbiavimu su rimta ir patyrusia įdarbinimo įmone, susisiekite su mumis telefonu +442890322511 (teirautis Robert) arba el. paštu: robert.voitechovskij@industrialtemps.com

Šis skelbimas ( ID: 262785 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Panašūs skelbimai:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
 
Garmin Vivofit jr. Real Flower