Amorfinio metalo grindinio šildymo sistemų pranašumai

Klojamos po bet kokia grindų danga

Darbinė temperatūra pasiekiama greičiau nei kitose grindinio šildymo sistemose

Generuoja daugiau pastovios šilumos

Kainuoja mažiau ir yra ženkliai ekonomiškesnė

Yra labai mažo storio (tik 2.2mm) ir ypatingai lanksti

Nepaprastai lengvai montuojama

Nesukelia elektromagnetinio spinduliavimo

Yra labia patikima ir ilgaamžė

Jai suteikiama 15 metų garantija

AHT grindinio šildymo kilimėliai yra pagaminti iš plačių amorfinio metalo juostų, kurios dengia ne mažiau kaip 25 -30 grindų ploto (palyginimui kilimėliai iš šildančių laidų dengia tik 1-2 grindų ploto). Dėl didelio šilumos perdavimo ploto kaitinimo elementai dirba prie žemų temperatūrų ( 28 -37oC) sukurdami atitinkamą kiekį šilumos, kai tuo tarpu kitų gamintojų grindinio šildymo kilimėlių laidai įkaista iki 60oC ir daugiau, kad sugeneruotų tokį pat kiekį šilumos. Dėl žemos darbinės temperatūros, amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėliai montuojami tiesiai į keraminių plytelių klijus, nebijant, kad “atšokinės plytelės”, po grindinėm lentom, laminatu, parketu, kilimu ar kilimine danga.

Amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėliai idealiai tinka šildyti:

Vonias

Virtuves

Įvairios paskirties kambarius

Rūsius

Miegamiesius

Ofisines patalpas

AHT amorfinio metalo juostinis kaitinimo elementas, kurio storis yra tik 23µm, yra žymiai efektyvesnis nei standartinius kristalinius šildymo laidus dėl keletos faktorių:

Didelis juostos šilumą perduodančio paviršiaus plotas

Mažas elemento svoris

Žema darbinė temperatūra

Mažesni izoliacijos reikalavimai

AHT amorfinio metalo juosta pasižymi ypatingu stiprumu ir terminiu stabilumu, todėl gaminiams iš amorfinio metalo juostos suteikiama 15 metų garantija.

aquitaine-underfloor-heating

Darbinės temperatūros pasiekiamos ženkliai greičiau nei kitų grindinio šildymo sistemų

Dėl ženkliai didesnio šildančių juostų šilumos perdavimo ploto bei mažo atstumo tarp šildančio elemento ir grindų paviršiaus ženkliai sutrumpėja laikas per kurį pasiekiama numatyta temperatūra lyginant su laidinėmis grindinio šildymo sistemomis, kurios montuojamos gerokai giliau grindyse.

Amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėliai yra pigesni ir ženkliai ekonomiškesni

Dėl greičiau pasiekiamos darbinės temperatūros AHT amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėliai gali būti įjungiami gerokai vėliau, kas leidžia sumažinti išlaidas eletros energijai. Dėl labai mažo storio (25µm) amorfinio metalo juosta paverčia visą elektros energiją šiluma kuri nėra kaupiama pačiame kaitinimo elemente.

Mažas storis ir ypatingas lankstumas

AHT amorfinio metalo grindinio šildymo juosta yra tik 25 µm. Visas amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėlis, įskaitant dvigubą izoliaciją bei stiklo audinio tiklą, yra tik 2.2mm storio, todėl idealiai tinka ne tik naujiems pastatams, bet taip pat renovuojamiems, atnaujinamiems ar modernizuojamiems pastatams. Ši naujausia grindinio šildymo technologija padeda išvengti grindų aukščių pasikeitimų atliekant pastatų renovaciją.

Nepaprastai lengvas montavimas

Jums tereikia pakloti grindinio šildymo kilimėlius and grindų, pajungti elektros laidus ir Jūs jau esate pasiruošę kloti bet kokią grindų dangą.

Amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėliai yra saugūs

AHT amorfinio metalo grindinio šildymo kilimėliai suprojektuoti ir pagaminti laikantis aukštų saugos reikalavimų. Šildymo kilimėliai atitinka 2 klasės prietaisų reikalavimus; pagaminti su dviguba izoliacija ir sėkmingai praėję IEC saugumo reikalavimų testus: IEC 60335-1 (Buitiniai ir panašios paskirties elektriniai prietaisai – sauga, bendrieji reikalavimai) ir 60335-2-96 (Ypatingi reikalavimai lankstiems kaitinimo element kilimėliams patalpų šildymui).

Šildymo kilimėliai taip pat yra sertifikuoti pagal Underwriters Laboratories (UL) standartą UL 1693 (Elektrinis Spindulinis Šildymas), dokumentas E349312.

AHT grindinio šildymo produktai pažymėti CE, Nemko N ir UL ženklais, turi CB sertifikatą.

underfloor-8

AHT Advanced Heating Technologies Ltd yra gyvenamosios, pramoninės ir komercinės paskirties grindinio šildymo technologijos pasaulinis lyderis. Įmonė gamina naujausios kartos amorfinio metalo juostas grindinio šildymo sistemoms ir amorfinio metalo pudrą.

Įmonės Advanced Heating Technology Ltd (ES) su pasididžiavimu pristato Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos rinkoje savo produktus: šildomas grindis ir lauko šildymo sistemas pagamintas pagal unikalią amorfinio metalo juostelių technologiją.

Šios naujos technologijos atėjimas grindinio šildymo ir šildymo kabelių skirtų laukui koncepciją perkėlė į kitą lygį. Sudėtingas mišinys , iš kurio gaminama amorfinė metalinė juostelė leidžia išgauti tokius šildomų grindų rezultatus, kokių neįmanoma išgauti naudojant tradicinius šildomų grindų metodus

Amorfinio metalo juostos šildymo kilimėliai parduodami daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

AHT amorfinio metalo, elektriniai, grindų šildymo, kilimėliai

 
Šis skelbimas ( ID: 260506 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Panašūs skelbimai:
 
Blykstė Metz 36 AF-5 digital Sony
 
Huawei MediaPad M2 planšetinis kompiuteris 8“ LTE
 
Beko BIE24301W elektrinė orkaitė
 
Rock Band: The Beatles (Solus) X360 žaidimas
 
212065 Princess smulkintuvas