0.29 €

Mažylė Kola su visa kompanija broliukų ir sesučių atgužėjo iš Ignalinos rajone esančio buto, kuriame be saiko dauginosi krūva šunų, bet šįkart ne apie tai, o apie mažosios Kolos nuotykius sostinėje…

O kaip žinote, didmiesčiuose pasitaiko visko, tad ir Kolą jau galima vadinti kalyte su šiokia tokia patirtimi, nors jai dar tik 3 mėnesiai! Viskas buvo taip: iš pradžių ši žavi kalytė drauge su broliuku laikinai apsistojo globėjos Vilūnės namuose. O čia, žinoma, jiems patiko: dviese dūko, griovė namus, graužė šlepetes ir išdarinėjo įvairias vaikiškas niekšybes, kurios kartais siutindavo, bet vos kas nors spėdavo pažvelgti į tuos susikrimtusius, kaltę prisiimančius snukučius, kaipmat pamiršdavo, ką prieš minutę šunyčiai buvo pridirbę.

Kolos broliukas rado namus. O netrukus ir Kolą aplankė „sėkmė“… Išvyko gražuolė Kola aprūpinta megztinuku, kad nesušaltų besimokydama vaikštinėti į lauką, taip pat su į letenėles įduotu skiepų pažymėjimu. Tačiau Kolos vizitas „naujuose namuose“ neužtruko. Į dienos šviesą išnyro tikroji tiesa: ši žavi mažylė tapo studentiška kalėdine dovanėle merginai (nuo vaikino), kuri nuomojasi butą drauge su „kambarioke“, o ši jokių šunų nenori! Štai ir viskas! Taip Kola apsisuko ir grįžo į „Naminukų“ globą, tik jau be savo megztinuko ir be skiepų pažymėjimo… Be galo skaudu ir liūdna, kai šuniukas ne tik apgaunamas, bet dar ir apvagiamas!

Bet galvojate, kad ir pati Kola liūdi? Ne! Naujoji globėja Asta jai pasiuvo striukytę ir štai – ji vėl laksto šypsodamasi! Kola draugiška, padūkusi, jos mama – kolio veislės mišrūnė, o tėvelis, matyt, gerokai mažesnis, tad ir Kola su savo trumpomis kojytėmis, spėjame, bus nedidukė. O dabar ji ieško tikrų, gerų ir atsakingų šeimininkų!

Gal tai Jūs? Jei taip, skambinkite Kolos globėjai Astai. Tel.: 8 614 69186 (Vilnius).

 
Šis skelbimas ( ID: 170896 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Panašūs skelbimai:
 
Ecovacs Window Cleaning Robot WINBOT X
 
Dell Latitude 7490 Black, 14 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8250U, 8 GB, DDR4, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Linux, 802.11ac, Bluetooth version 4.2, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty ProSupport Onsit
 
Ocean Mist Volume Apimties suteikiantis šampūnas, 100 ml
 
Tristar KA-5043 termoventiliatorius
 
Dyson V7 Animal dulkių siurblys/šluota