0.32 €

Į „Naminukų“ globą Milutis atkeliavo iš Karoliniškių rajono, tiesiai iš gatvės kartu su savo trim broliukais. Gatvės gyvenimas kačiukams nebuvo lengvas. Į globą jie atkeliavo sirgdami, liūdni ir pavargę, nors, rodos, gyvenimas buvo tik prasidėjęs!

Dviejų broliukų, deja, išgelbėti jau nepavyko, na o Milutis su broliuku Buču susiėmė, ištvėrė visas gydymo procedūras ir pasveiko! Milučiui jau 6 mėnesiai, katinėlis paskiepytas, kastruotas ir gali keliauti namo. Tiesa, gatvė tuomet dar naiviam ir mažam kačiukui buvo negailestinga, ji atėmė vieną akytę ir dabar Milutis gyvenimą mato tarsi pro raktų skylutę. Ir nuo to jo pasaulis ne mažesnis, ir nuo to jam visai ne tamsiau, jei tik Milutis mokėtų kalbėti, turbūt pasakytų: „ Turiu vieną pačią gražiausią apvalią akytę ir pūstą, iš voveraitės nugvelbtą uodegytę!” Milučiui buvo atlikta operacija, kurios metu buvo užsiūta tuščia ertmė vietoj akytės.
Šis žavus katinėlis nors ir baikštokas, tačiau įgavus jo pasitikėjimą, visiškai pasikeičia! Tuomet jau laikykitės: tik murkia, tik sukasi, tik glaustosi. Tiesa, miegas žmogui ant kelių jam kolkas visiškai nesuprantamas ir Milutis patraukia į jo nuomone kokią stabilesnę vietą, tačiau draugu būti jis tikrai moka! Ir jis nori tokiu būti, jis nori, kad Tu būtum tas, kuris padėtų pamiršti visas kančias gatvėje.

Galbūt Tu, mielas šeimininke, būsi tas, kuris sugebės įrodyti, kad bijoti nebėra ko, kad laikas atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu?

Milutis būtų nepaprastai dėkingas, gavęs šansą apsigyventi Tavo namuose! Dėl šio gražuolio galite skambinti „Naminukams“ tel. 8 671 90721 arba tel. 8 648 30077 (Vilnius).

P.s. Atsakingiems norėtojams organizuojamas atvežimas ir į kitus miestus.

 
Šis skelbimas ( ID: 189897 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Panašūs skelbimai:
 
Ecovacs Window Cleaning Robot WINBOT X
 
Dell Latitude 7490 Black, 14 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8250U, 8 GB, DDR4, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Linux, 802.11ac, Bluetooth version 4.2, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty ProSupport Onsit
 
Ocean Mist Volume Apimties suteikiantis šampūnas, 100 ml
 
Tristar KA-5043 termoventiliatorius
 
Dyson V7 Animal dulkių siurblys/šluota