Katinėliui Nabiui jau 8 mėnesiai. Paklausite, kodėl jau?- Juk pati jaunystė! O gi todėl, kad Nabis visą vaikystę praleido ne su tikrais šeimininkais, o globoje, nežinantis, kur ta tikroji, tik jam vienam skirta vietelė.
Jo skaudi istorija prasidėjo gatvėje, Jeruzalės mikrorajone, gausioje sunkiai sergančių kačiukų šeimynėlėje. Turbūt tai buvo viena sunkiausių „Naminukų“ istorijų kai reikėjo spręst: gelbėti ar ne, kačiukus, kurie ateityje dėl uždelstos ligos gali likti visiškai akli ir jų gali niekam nebereikėti. Žinoma, kad negalėjome nesuteikti šanso ir esame dėkinga globėjai Agnei, kuri sutiko visą šeimynėlę priimti į globą ir ryžtingai gydyti. Visi kačiukai pasveiko ir visi mato! Galbūt ne taip puikiai kaip kiti, bet mato.
Deja, kaip ligos randas, ne visų kačiukų akytės liko skaidrios ir gražios. Nabis vienas iš tų, kuris galėtų pasakyti: „Gal neturiu smaragdinių ir spindinčių akių, bet Jūs pažiūrėkit į ūsus! Juk jie čia svarbiausi, tiesa?“ Ir Jūs pažvelgę, net neabejodami sutiktumėt- tikra tiesa! Nabis turi tobulus, storus ir ilgus ūsus, beprotiškai švelnų ir ryškiai rainą kailiuką ir žavią rimto inteligento išraišką!
Nabis sunerimęs… Jau penki jo broliukai ir sesutė iškeliavo į savo tikruosius namus, o jis vis lieka laukti. Kokia neteisybė, kad nepaisant to, jog nesi blogesnis už kitus, ne visada ta laimė nusišypso taip pat greitai.
Nabis- labai atsargus katinėlis, kadangi nuo pat vaikystės matė daug šilto ir šalto, aklai pasitikėti žmogumi negali. Tam reikia laiko. Nabis kantrus, moka laukti, todėl prašo šiek tiek kantrybės ir būsimų šeimininkų. Prašo nenusivilti, jei porą dienelių jis sugalvos pagyventi kur nors už sofos: tai toks įsidrąsinimo ritualas, paaiškintų Nabis. Su kiekviena diena žingsnelių skaičius iki Jūsų būtų vis didesnis, kol vieną dieną Jis suprastų: kad šįkart Jūs esate jo žmogus, kad nei namai, nei Jūs niekur nedingsit, kad čia su Jumis jam saugu!
Nabis paskiepytas, kastruotas, o estetiniai akyčių trūkumai netrukdo matyti, pažint ir puikiai orientuotis. Jaunas katinėlis ramus, tvarkingas, daro tik į dėžutę.
Jis irgi nori būti mylimas! Jis irgi nori turėti savo namus… Galėdami suteikti Nabiui savo pastogę ir meilę, kreipkitės į „Naminukus“ 8 671 90721 arba 8 648 30077 (Vilnius)!

Šis skelbimas ( ID: 164646 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Panašūs skelbimai:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
 
LIEBHERR IK 2314 įmontuojamas šaldytuvas