Dovanojami du ypatingi kačiukai! Vilniaus m.

Dovanojami du ypatingi kačiukai!

Pavasarį keičia vasara, kažkas tik prasideda, o kažkas vis tęsiasi, prailgsta ir nepasakysi „gana“. Nepasakysi, kad viskas, užtenka, sustokit: juk ne piktžolės, o gyvos, mažos letenėlės laksto per gatvės grindinį, tarp krūmų, laiptinėse, ir tiesiai į nežinią.
Du broliukai- Kulis ir Dutas, kačiukai, kurie lyg iš dangaus nukrito laiptinėje. Už pirmųjų durų namus saugo šuo, už antrųjų- senyva ponia su savo aršia, nieko nepripažįstančia „perse“, už trečiųjų- dėdė, kuris nuodija kiemo kates, už ketvirtų- kažkieno sugalvota alergija ir taip iki paskutiniųjų durų, kurios irgi užsitrenkia priešais mažas nosytes- nes nei čia, nei niekur kitur jokiems kačiukams vietos nėra!
Kaimynai nusprendę pasirūpinti nelauktais laiptinės svečiais: kapt juos į dėžutę ir į „Grindą”. Tik šįkart, ne didžiam nusivylimui, bet džiaugsmui- čia durys irgi buvo užtrenktos! Nuo žemės iki lubų užpildyti „Naminukų” namai, sutiko būti pirmaisiais, kurie neužtrenks dviems mažiems broliukams durų, tad ta pati kartoninė dėžutė, netrukus jau buvo čia!
Kai išgirsti: rainas ir juodas, galvoje švysteli liūdniausi, populiariausi visų laikų beglobiai, ir atsidūsti su tylia nuojauta, kad bus sunku, nes jų tiek daug… Bet šįkart visos nuojautos išgaravo, vos atidarius tą kartoninę dėžutę ir išvydus keturias, beveik vienodas, gilias ir mėlynas akis.
Jei galvojate, kad rainiukai būna tik rusvi, pilki, šiek tiek tamsesni, arba šviesesni- jūs klystate! Pirmą kartą į „Naminukų“ globą atkeliauja ne šiaip sau rainiukas, o „žilas‘‘ rainiukas! Nuostabus mažylis Kulis turi rainą pavilnę ir visiškai žilus plaukų galiukus, o jau snukučio išraiškingumas- „išpaišytas“ kaip kokio indėnų vado. Gražuolis Dutas irgi nenusileidžia broliukui- štai užsimovė ant savo juodo kailiuko baltas „kojinaites“ ir šuoliuoja sau elegantiškai ant pirštų galiukų kaip batuotas katinas!
Galbūt Tavo durys yra tos antrosios ir paskutinės, kurios atsivers vienam iš šių nuostabių, jaukių, tvarkingų ir draugiškų kačiukų? Mes numanom, kad yra milijonai priežasčių dėl ko durys lieka uždarytos, bet taip pat tikim, kad gali užtekti vienintelės priežasties, tam, kad jos atsivertų.
Jei tu radai tą priežastį, jei ne tik nori, bet ir gali suteikt jaukius namus, vienam iš broliukų, skambink „Naminukams“ 864830077 arba 867190721 (Vilnius)!

Panašūs skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40
3.19 €
Susisiekti 864830077
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius,
ID: 111325   2012 06 19

Rekomenduojame

aras, Kakadu, Afrikos Grays ir derlingos kiaušiniai

aras, Kakadu, Afrikos Grays ir derlingos kiaušiniai

Šiuo metu, mes esame ranka kelti įvairių rūšių aras, Afrikos Grays, kakadu, aras ir įvairių rūšių paukščiai. mes taip pat pateikti šviežiai išbandyti derlingas kiaušiniai. mes parduodame dideliais kiekiais, jei reikia. Laivyba yra prieinama visame pasaulyje. Abu kūdikiai, jaunų porų ir perinčių porų yra veterinaras patikrinti prieš išsiunčiant. Visi paukščiai ateis kartu su sveikatos dokumentų […]

pieninių galvijų, avių ir ožkų pardavimui

pieninių galvijų, avių ir ožkų pardavimui

Visi mūsų galvijai namų išvesta iš aukšto pieningumą įrašytą bandą. Mes turime šias aukštos gaminančios galvijų prieinama. Ayrshire Ruda Šveicarijos dexter Gernsio Holšteino fryzai apranga melžimo Šorthornų ETC. Mes parduodame ne labai labai prieinamomis kainomis. Rašykite mums už savo nutartyje dėl daugiau informacijos. Panašūs skelbimai:   REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29   Camper Iman K400299 […]

stručių, emu,nandus jaunikliai ir jų jaunikliai

stručių, emu,nandus jaunikliai ir jų jaunikliai

Mes šiuo metu parduoda iš mūsų strutis viščiukus, EPS viščiukai ir Rhea viščiukus, kartu su savo šviežiai nustatytas kiaušinių. Mes laivas švieži strutis Kiaušiniai, emu kiaušinių, Rhea kiaušinius kartu su savo viščiukų, pradedant nuo 1 dienų iki 12 mėnesių amžiaus. susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos. Panašūs skelbimai:   REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29   […]

Marmoset beždžionę įvaikinti.

Marmoset beždžionę įvaikinti.

Marmoset beždžionę įvaikinti. Marmosets labiau panašūs į žmones, nei į bet kurį kitą gyvūną. Jie yra arčiausiai mūsų genetiniu lygmeniu. Taigi, kai jūs gaunate marmoset beždžionę, labai svarbu suprasti jos asmenybę. Jie iš esmės turi 4 metų intelektą ir gali su jumis susisiekti emociniame lygmenyje. Mano beždžionės yra labai draugiškos su vaikais ir kitais augintiniais. […]