Fm Group, darbas visiems :)

Fm Group, darbas visiems :)

FmGroup, tai tinklinio marketingo kompanija, kuri pardavinėja jūsų žinomus originalius kvapus savo paciu buteliukuose. Juos tiekia Drom labolatorija, kuri jau švenčia savo 100metų jubiliejų.
Taip pat, asortimente yra kosmetika bei Home(namų) produkcija, kaip pvz valikliai ir pnš. 🙂
Kaip gi jums reiktų dirbti?
Pirmasis variantas:
Tiesiog ieškoti kam parduoti. Nuo visų prekių jums liktų 33%, t.y. tarkim jei kvepaliukai iš prabangos kolekcijos kainuoja kataloge 61lt, jūs uždirbate 18lt 🙂 tas pats ir su kitomis prekėmis.
Antrasis variantas:
Ieškoti žmonių kurie nori dirbti. Nuo kiekvieno pasirašyto ir dirbančio žmogaus, jums eina taškai, kuo surasti žmogučiai daugiau prekiaus, tuo daugiau taškučių jumis pasieks, kurie vėliau virs jūsų uždarbiu.
Trečiasis variantas ir pats geriausias:
Tai yra, kada jus vienu metu ir prekiaujate ir ieškote kas prekiaus. Pirmąjį mėnesį, jei būsite aktyvus atlyginimas sieks nuo 500lt iki 1000lt. Be to, kitais mėnesiais jūsų atlyginimas pamažu didėtų, kadangi po jumis atsirastu vis daugiau žmogučių kurie dirbtu, ar tik pirktų sau, ir jų taškai sumuosis prie jūsų.
Pasirašydami sutartį su FmGroup, jūs nieko neįsipareigojate. Jūs galite dirbti arba nedirbti, tiesiog jeigu būsite neaktyvus, po metų laiko, jus automatiškai pašalins iš Fm sąrašu.
Užsakymą galite daryti, kad ir 1kvepaliuką. Užsakius iki 12h dienos, jau kita dieną gaunate savo užsakytą daiktą.
FmGroup pristatymai vyksta visoje Lietuvoje, taip pat užsienyje. Dirbti galima 57 pasaulio šalyse jau! O tai tik šešti kompanijos gyvavimo metai :)))
Kam būtų įdomu lauksiu jūsų,
el.paštu: sixplanks@hotmail.com
Pats esu iš Kauno, bet kaip ir sakiau, pristatymai vyksta visoje Lietuvoje, jeigu bus įdomu, aš jums pranešiu, kada vyks jūsų mieste.

Skelbimo ID: 19561 galiojimmo laikas baigėsi.
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi.

Rekomenduojame

Zidiniu meistras plataus profilio atestuotas

Zidiniu meistras plataus profilio atestuotas

Zidiniai nuo projekto iki atlikimo visu tipu,konsultacijos.Kvalifikuotas zidiniu meistras Bendrinti

IEŠKOME TRINKELIŲ KLOJĖJŲ

IEŠKOME TRINKELIŲ KLOJĖJŲ

UAB „Gerbūvio projektai“ darbui Kaune ieško: TRINKELIŲ KLOJĖJŲ reikalavimai: – patirtis panašaus profilio darbe, – sugebėjimas savarankiškai dirbti Jeigu esate pareigingas, darbštus, kūrybiškas ir atsakingas, sugebate ir norite savo žinias išreikšti praktiškai bei nuolat tobulėti, ieškote patikimo ir darnaus kolektyvo – skambinkite tel.: 8 612 41925 http://gerbuvis.skelbiu.lt/ Garantuojame geras ir saugias darbo sąlygas, laiku mokamą […]

Darbui Kaune skubiai ieškomi BOBCAT mechanizatoriai

Darbui Kaune skubiai ieškomi BOBCAT mechanizatoriai

UAB „Gerbūvio projektai“ darbui Kaune ieško BOBCAT mechanizatorių. Alga mokama pagal susitarimą. Tel. Nr. 861241925 – Antanas Bendrinti

Gerai mokamas darbas mokantiems dirbti kompiuteriu

Gerai mokamas darbas mokantiems dirbti kompiuteriu

Gerai mokamas darbas mokantiems dirbti kompiuteriu. Bendrinti

Nekilnojamo turto brokeris

Nekilnojamo turto brokeris

Esame jauna ambicinga komanda, galinti pasiūlyti geriausias sąlygas klientams, norintiems parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą. Mūsų agentūroje brokeriai ras tai, kas jiems svarbu, kad jie pasiektų geriausių rezultatų dirbdami draugiškoje aplinkoje. Esi drąsus? Nori prisijungti prie mūsų ir užsidirbti 100.000 Lt ir daugiau per metus? Nori KEISTIS? Savarankiškai planuoti savo veiklą? Būti pats sau viršininkas? […]

Nekilnojamo turto brokeris

Nekilnojamo turto brokeris

Esi drąsus? Nori KEISTIS? Savarankiškai planuoti savo veiklą? Nori prisijungti prie mūsų ir užsidirbti? Mes tau siūlome tapti mūsų komandos nariu ir būti Nekilnojamo Turto brokeriu. Norime, kad kiekvienas naujokas taptų profesionalu, todėl siūlome: – 2 savaičių mokymus naujokams; – tęstinius mokymus biure; – galimybę realizuoti savo idėjas; – motyvuojančias darbo sąlygas ir palankų darbo […]