Harvardo derybų modelis Vilniaus m.

Harvardo derybų modelis

Gyvename tokiu laikotarpiu, kai rinkoje gausu įvairiausių prekių ir paslaugų, todėl mūsų laikais labai vertinami žmonės, galintys šias prekes ir paslaugas parduoti. Sutikite, kad šiandien geras pardavėjas yra vertas aukso kainos. Mokymuose „Harvardo derybų menas“ kaip tik ir rengiami žmonės, kurie gebės susitarti su bet kuo ir parduoti bet kam. 40 % užsiėmimų laiko skirta teorija, 60 % – praktikai. Po mokymų jūs gebėsite ne tik suprasti pardavimo ir derybų procesus, bet ir įgysite įgūdžių, kurie jus maitins visą gyvenimą.

Ekspertinės sritys: NLP technikų bei Eriksono hipnozės įtaka žmogaus fiziologiniams parametrams; NLP panaudojimas politikoje, versle, reklamoje ir PR; Neverbalinė komunikacija.

Mokymai skirti:
Verslo savininkams, vadovams, pardavimų vadybininkams, personalo vadovams, konsultantams ir visiems tiems, kas nuolat derisi, susiduria su klientų prieštaravimams, turi motyvuoti darbuotojus bei yra orientuoti į konstruktyvų dialogą, komunikacinių tikslų pasiekimą, pašnekovo įtikinimą.

Mokymų tikslai:
• Išmokti pasiruošti deryboms.
• Išmokti parduoti „žmogui, kuriam nieko nereikia“.
• Įgyti įgūdžius, kurie leis mėgautis bendravimu ir sustabdys nuo perdegimo.
• Atidirbti technikas ir modelius leidžiančius panaikinti „sunkių klientų baimę“.
• Tobulinti darbo su prieštaravimais įgūdžius.

Mokymų programa:
Derybų struktūra ir eiga:
– Kada derimės, o kada ne? Kodėl ir vardan ko derimės? Harvardo derybų modelio taikymo sritys.
Derybinių tikslų kėlimo ir formulavimo technikos ir derybų eigos planavimas:
– Tikslų formulavimas pagal W.Disney. Gerai suformuluoto rezultato GSR modelis. Derybų taktikos skirtinguose derybų etapuose atidirbimas. Argumentų ruošimas.
Pirmasis kontaktas ir komforto aplinkos kūrimas:
– Asmeninis nusistatymas ir meta žinutė. Raporto kūrimas. Kaip tapti įdomiu ir patikimu pašnekovu?
Papildomos technikos tam atvejui jei kas nors ne taip kaip tikėjaisi:
– Kaip „įtakoti“ visiškai patenkintą žmogų, kuris turi viską ir jam nieko nereikia? Kaip atpažinti apsisprendusį, tačiau atsikalbinėjantį klientą? Kalbos strategijos – prieštaravimų įveikimo instrumentas.

Mokymų forma ir metodai:
• Mokymai vykta rusų kalba nuosekliai susipažįstant su visomis temomis.
• Visos strategijos yra demonstruojamos ir aptariamos su dalyviais.
• Praktinių užduočių metu dalyviai lavina derybų įgūdžius.
• Nuolatinis grįžtamasis ryšys ir palaikymas iš trenerio ir asistentų užtikrina įgūdžių susiformavimą.
• Mokymų dalyviai aprūpinami dalomąja medžiaga lietuvių ir/arba rusų kalba ir visomis reikalingomis mokymuisi priemonėmis.

Šie mokymai skirti žmonėms, kurie siekia savo gyvenimą padaryti harmoningesnį ir labiau valdomą. Gebėjimas susitarti padeda ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Harvardo metodas paremtas ne tuo, kad būtų laimimi visi ginčai ir bet kokia kaina sudaromi sandėriai. Metodo esmė – tai, kad kiekviena pusė liktų patenkinta derybų rezultatu. Pagrindinė metodo prasmė – ieškoti alternatyvų ir geriausių galimų rezultatų tam, kad visi proceso dalyviai būtų nugalėtojai. Žinios, kurių jūs įgysite mūsų mokymuose, pakeis jūsų gyvenimą į gera ir, žinoma, papildys jūsų biudžetą.

Mokymų vieta ir laikas ir kaina:
Dviejų dienų mokymai vyks: 2013 liepos 8 – 9 dienomis, 10 – 18 val. Vilniuje. Ecotel viešbučio konferencijų salėje.
Dviejų dienų mokymų kaina 550 lt. Įskaičiuota: kavos pertraukėlės, dalomoji, priemonės.

Mokymai vyksta rusų kalba!

Užsirašyti telefonais: +370 605 52595
Data: 2013 m. Liepos 8-9
Kur: “Ecotel”, Slucko 8, Vilnius
Treneris: Michailas Pelechatyj
Investicijos kaina: 550 Lt.

Novitus Group – pas mus mokosi VISI!

www.novitusgroup.lt

Panašūs skelbimai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
 
Kaitlentė Electrolux LIV63430BW
159.29 €
Susisiekti 860552595
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius,
ID: 209734   2013 06 04

VARDINIAI NUMERIAI

Projektas vardiniainumeriai.lt siūlo Jums unikalią galimybę užsisakyti vardinį numerį pagamintą pagal šiuolaikines technologijas, naudojant vieno garsiausių Europoje automobilinių numerių įrangą bei medžiagas. Garantuojame aukščiausią produkcijos kokybę, atitinkančią visus šiuolaikinius techninius ir ekologiškus standartus. Padarykite dovaną sau ir savo draugams ir užsisakykite vardinius suvenyrinius numerius su Jūsų pasirinktu tekstu! Mūsų tinklapis pilnai automatizuotas ir pritaikytas greitajam […]

8.69 €

Jojamuju zirgu nuoma Panevezio raj.,

Jojamųjų žirgų nuoma Panevezio raj., „Molainių žirgyne“. Poilsis, sportas, turizmas- visiems, jojimo pamokos-pradedantiems. Dovanų čekiai. Fotosesijos su žirgais. Švenčių organizavimas. Vaikų vasaros dienos stovykla. Panevezio raj., Molainiu km., tel.: 861099880 Daiva www.molainiuzirgynas.lt Panašūs skelbimai:   Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s […]

46.05 €

Skraidiname motoparasparniu

Ar norite išbandyti kažką naujo?Skraidiname motoparasparniu Vilniaus apylinkėse su filmavimu danguje, pageidaujantiems-akrobatikos elementai . Skrydžio trukmė 25 minutės su patyrusiu pilotu. Kaina tik 159lt Norintiems bus suteikta galimybė pavaldyti motoparasparnį. Panašūs skelbimai:   Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s   Logilink […]

144.81 €

Autoserviso ir sandėlio apskaitos programa EVA-apskaita

Eva-apskaita: tai autoserviso ir prekybos valdymo apskaitos programa. Programoje vedama autmobilio remonto paskyros, paskyroje nurodomos panaudotos detalės ir atliktos paslaugos. Nurodomi su paskyra susiję darbininkai. Spausdinami priėmimo užsakymas, atlikomo aktas, pvm sąskaita-faktūra. Fiksuojama istorija apie klientą ir automobilį, jam panaudotas detales ir atliktus darbus. Serviso modulis glaudžiai susijęs su sandelio ir prekių valdymu. Bet kuriuo […]