Ieškau biuro administratorės, vadovo asistentės, apskaitininkės, personalos specialistės darbo
 

Esu 26 metų reprezentatyvios išvaizdos, aukštesnįjį išsilavinimą turinti mergina.
Nuo 2013 metų pradžios intensyviai ieškausi biuro administratorės, vadovo asistentės, personalo specialistės ar panašaus darbo. Turiu daugiau nei 5 metų darbo patirtį raštinės vedėjos pareigose.
Dėka kelių metų patirties išmokau efektyviai atlikti savo darbo užduotis, puikiai išmanyti dokumentų valdymą, bendradarbiauti su švietimo įstaigos specialistais, palaikyti draugiškus santykius su kolegomis, dalykiškai bendrauti su interesantais, planuoti savo veiklą, nepasimesti stresinėse situacijose, kruopštumo, atidumo ir atsakomybės suvedinėjant duomenis į bazę bei išduodant Brandos atestatus, pažymėjimus ar kitus svarbius dokumentus.
Siekiu būti savo srities specialiste, esu tvarkinga, punktuali, geranoriška, komunikabili, dalykiška, mandagi mergina.
Studijuoju Vilniaus kolegijoje ištęstinėse – neakivaizdinėse studijose įstaigų administravimą, siekiu vadybos bakalauro ir administratorės kvalifikacijos. Studijų metu turėjau raštvedybos, teisės, ekonomikos, verslo etikos, psichologijos ir kitas disciplinas, todėl galiu šias žinias jau pritaikyti naujose savo darbo pareigose. Pasižymiu gerais organizaciniais sugebėjimais, veržlumu, atsakingumu, sąžiningumu. Siekiu savo užsibrėžtų tikslų, esu linkusi tobulėti bei realizuoti savo patirtį.
Manau, kad pritaikiusi žinias bei asmenines savybes, būčiau naudinga perspektyviai įmonei. Turiu stiprią vidinę motyvaciją dirbti administratorės, vadovo asistentės, apskaitininkės ar kitose panašiose darbo pareigose. Lauksiu tik rimtų darbo pasiūlymų.

Šis skelbimas ( ID: 187543 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Panašūs skelbimai:
 
GONHER šautuvas medžioklinis, 117/0
 
1 cento apmokėjimas tapatybės patvirtinimui
 
Casio W-735H-2AVEF
 
BRIGHT STARTS žaislas Šuniukas, 52176
 
LENOVO X270 I5-7200U/12.5FHD TOUCH/8GB/256SSD PCIE/10P