Norite užsidirbti 300 LT O gal norite uždirbti 3 Klaipėdos m.

Norite užsidirbti 300 LT O gal norite uždirbti 3

Norite užsidirbti 300 LT? O gal norite uždirbti 3000 Lt ir daugiau?
Užregistruokite 1 įmonę į mūsų duomenų centrą www.cargotc.com ir 300 Lt Jūsų! Už kiekvieną užregistruotą įmonę sumokėsime po 300 Lt!
Tai labai geras būdas Jums užsidirbti papildomų pinigų. Svarbu turėti noro, siekti tikslo, būti aktyviam(-iai)!
Trumpas www.cargotc.com pristatymas:
Krovinių ir transporto birža (CTC) tai visą parą veikianti krovinių ir transporto birža, skirta autotransporto įmonėms, ekspeditoriams, gamintojams, importuotojams, eksportuotojams ir visiems kitiems, norintiems paskelbti savo ir ieškantiems kitų paskelbtų pasiūlymų apie laisvus krovinius ir laisvas transporto priemones.
Galinga ir patogi naudojimui krovinių ir transporto birža (CTC) šiuo metu yra pati pažangiausia ir naujausia internetinė laisvų krovinių ir laisvų transporto priemonių pateikimo ir apsikeitimo programa Lietuvoje. Jos pagalba galima lengvai ir paprastai, iš karto pagal daugybę parametrų, ieškoti reikalingų laisvo transporto ar krovinių pasiūlymų bei talpinti neribotą kiekį savo pasiūlymų.
CTC suteikia platų spektrą paslaugų, reikalingų kasdieniniame, su logistika susijusių darbuotojų, darbe. Tai:
asmeninis darbo kalendorius
atstumų apskaičiavimas Google Maps pagalba
informatyvus įmonių katalogas
On-line pokalbiai su kitais CTC vartotojais
dominančių pasiūlymų gavimas tiesiogiai į el. paštą
bendravimas su visais CTC vartotojais vienu metu el. paštu.
Krovinių ir transporto birža (CTC) naudinga ne tik autotransporto vežėjams, bet ir jūrų, oro, geležinkelių transporto įmonėms, nes mes sudarėme unikalią galimybę naudotojams nurodyti kombinuoto transportavimo poreikį įvedant krovinio pasiūlymą, nurodant ar pageidaujama pervežti autotransportu ir jūra, ar autotransportu ir oru, autotransportu ir geležinkeliu.
Tik už 10 EUR per mėnesį įmonei suteikiamas neribotas priėjimas prie visų krovinių ir transporto pasiūlymų, esančių CTC biržoje ir daugybės papildomų, naudingų paslaugų.
Registruotai įmonei suteikiamas 1 mėnuo nemokamo naudojimosi duomenų baze, todėl atlygis už užregistruotą įmonę Jums sumokamas po bandomojo laikotarpio bei įmonei sumokėjus metinį naudojimosi CTC mokesti.
Jei turite daugiau klausimų kreipkitės:

e-mail: sales1@cargotc.com , mob.: 370 654 44084
www.cargotc.com

Skelbimo ID: 20027 galiojimmo laikas baigėsi.
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
IEŠKOME TRINKELIŲ KLOJĖJŲ

IEŠKOME TRINKELIŲ KLOJĖJŲ

UAB „Gerbūvio projektai” darbui Kaune ieško: TRINKELIŲ KLOJĖJŲ reikalavimai: – patirtis panašaus profilio darbe, – sugebėjimas savarankiškai dirbti Jeigu esate pareigingas, darbštus, kūrybiškas ir atsakingas, sugebate ir norite savo žinias išreikšti praktiškai bei nuolat tobulėti, ieškote patikimo ir darnaus kolektyvo – skambinkite tel.: 8 612 41925 http://gerbuvis.skelbiu.lt/ Garantuojame geras ir saugias darbo sąlygas, laiku mokamą […]

Darbui Kaune skubiai ieškomi BOBCAT mechanizatoriai

Darbui Kaune skubiai ieškomi BOBCAT mechanizatoriai

UAB „Gerbūvio projektai“ darbui Kaune ieško BOBCAT mechanizatorių. Alga mokama pagal susitarimą. Tel. Nr. 861241925 – Antanas Bendrinti

Projektu, gamybos vadovo darbo
2300.00 €

Projektu, gamybos vadovo darbo

Projektu aba gamybos vadovo darbo. Projektavimo ir gamybos patirtis. Galiu atstovauti imonei. Kreiptis el. paštu: technodesign2000gmail ( rl/ rlskelb – programa skelbimams internete skelbti ) Bendrinti

Zidiniu meistras plataus profilio atestuotas

Zidiniu meistras plataus profilio atestuotas

Zidiniai nuo projekto iki atlikimo visu tipu,konsultacijos.Kvalifikuotas zidiniu meistras Bendrinti

Gerai mokamas darbas mokantiems dirbti kompiuteriu

Gerai mokamas darbas mokantiems dirbti kompiuteriu

Gerai mokamas darbas mokantiems dirbti kompiuteriu. Bendrinti

Nekilnojamo turto brokeris

Nekilnojamo turto brokeris

Esame jauna ambicinga komanda, galinti pasiūlyti geriausias sąlygas klientams, norintiems parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą. Mūsų agentūroje brokeriai ras tai, kas jiems svarbu, kad jie pasiektų geriausių rezultatų dirbdami draugiškoje aplinkoje. Esi drąsus? Nori prisijungti prie mūsų ir užsidirbti 100.000 Lt ir daugiau per metus? Nori KEISTIS? Savarankiškai planuoti savo veiklą? Būti pats sau viršininkas? […]