III amžiaus universiteto klausytojams bei jų šeimų nariams, draugams, kolegoms – edukacinės-piligriminės KELIONĖS KAINA 285 EUR.
KROATIJA: TROGIRO RIVIERA, aplankant Bosniją-Hercogoviną(Medžiugorjė)
18-26.09.2015 d. Šioje kelionėje būtina turėti LR pasą.
Trogiras – Splitas –Mostaras- Medžugorjė – Plitvicės ežerų nacionalinis parkas –Budapeštas.
1 DIENA(18.09) – „PASKUI NEPATIRTUS ĮSPŪDŽIUS“. Išvykimas. 3.00 val. Kaunas, aikštelė prie Kauno pilies. Kelionė su trumpais sustojimais poilsiui per Lietuvą, Lenkiją. Nakvynė motelyje viešbutyje Čekijoje. 2 DIENA(19.09) – „KELIAS Į KROATIJĄ“. Pusryčiai. Išvykimas į Kroatiją – Dalmatiją, Adrijos jūros pakrantę. Kelionė su trumpais sustojimais poilsiui per Austriją, Slovėniją. Vakare atvykimas į Trogiro rivjerą, Čiovo salą. Apgyvendinimas privačiose vilose. 3 DIENA(20.09) – „MĖGAUKIS SAULE IR MAUDYNĖMIS ‘ Poilsis prie jūros. 4 DIENA(21.09) – „KROATIJOS SAULĖTI KAMPELIAI“. Poilsis prie jūros arba siūlome išvyką į UNESCO paminklą Splitą (imperatoriaus Diokleciano rūmai). Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų. 12 val. teatralizuotas pasveikinimas. Pažintinė ekskursija:antikiniai Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Kolonada, imperatoriaus mauzoliejus – dabartinė šv. Dominijaus Katedra, buvusi Jupiterio šventykla, Tautos aikštė su XV a. rotuše. Skulptoriaus I. Meštrovičiaus genialūs darbai. Ir, aišku, aplankysime vieną iš didžiausių ir pigiausių turgų Dalmatijoje… Nakvynė privačiose vilose, Trogiro rivjeroje. 5 DIENA(22.09) – „HERCOGOVINOS IR BOSNIJOS VAIZDAI“. Poilsis prie jūros arba siūlome išvyką į Bosniją ir Hercogoviną. Mostaras – istorinė Hercegovinos sostinė, jame išlikusi musulmoniškoji architektūra: Osmanų inžinerijos šedevras – tiltas su Akmenine arka, mečetės, viduramžių pastatai. Medžiugorje – gausiai piligrimų lankoma vieta, nes čia ne taip senai apsireiškė Šv. Mergelė Marija. Sugrįžimas į Kroatiją. Nakvynė privačiose vilose, Trogiro rivjeroje.
6 DIENA(23.09) – „ADRIJOS JŪROS SALOS““ . Poilsis prie jūros arba siūlome plaukimą laiveliu Adrijos jūra ir žuvies piknikas. Vakare galėsite pasivaikščioti po Trogiro senamiestį, kur siauros gatvelės dar mena Venecijos Respublikos laikus. Nakvynė privačiose vilose,Trogiro rivjeroje. 7 DIENA(24.09) – „UNIKALUS GAMTOS FENOMENAS“.5 val.. išvykimas. į Plitvicės ežerų nacionalinį parką. kur karstinės kilmės nepakartojamo kraštovaizdžio centre – 16-a ežerų sujungti 90-ies krioklių grandine. 4 val. pasivaikščiojimas parke. Išvykimas į Vengriją, Didyjį Budapeštą – dažnai vadinama, Dunojaus karaliene. Nakvynė viešbutyje Budapešte. 8 DIENA(25.09) – „DUNOJAUS BRANGAKMENIS VENGRIJOJE“.Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Budapeštą, kuris susikūrė, sujungus 3 miestus: Budą, Obudą ir Peštą. Karalių rūmai ir nepakartojamo grožio Mátyáso bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono; nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai; Šv. Stepono bazilika – viena didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių; nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai; ištaigingas Andrassy prospektas ir Ferenco Listo aikštė; Operos ir baleto teatras, Didvyrių aikštė, Vaidahuniado pilis ir Varošligeto parkas. Trukmė iki 3 val. Laisvu laiku klajosime pėsčiųjų Vaci gatvele, kurioje gausu parduotuvių, kavinių, užeigų. Budapešte maistas aštrus ir sultingas, vynas karštas, pagardintas gausybe prieskonių Norintys galės vakare plaukti Dunojumi arba vykti į Sečeni terminę pirtį (Széchenyi-gyógyfürdő) – didžiausia tokio pobūdžio kompleksą Europoje. Šį terminių vandenų SPA centrą vandeniu aprūpina du terminio vandens šaltiniai, kurių temperatūra yra 74°C ir 77°C. Neobarokinio stiliaus pastatas iškilo 1913 metais miesto parke, o po keliolikos metų buvo išplėstas. Dabar čia veikia 3 lauko ir 15 vidaus baseinų, kurių vandens temperatūra siekia 18-36°C, ir, be abejo, daugybė skirtingų rūšių pirčių…. . Naktis viešbutyje. Pastaba: valstybinių švenčių ir priėmimų metu, dėl saugumo instrukcijų, į Karalių rūmus ir Matyaso bažnyčią turistai neįleidžiami. Organizatorius neatsako už tokius nesusipratimus.9 DIENA(26.09) – „KELIONĖ NAMO“. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Lenkiją ir Lietuvą su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą. Į kainą įskaičiuota: autobusas (kondicionierius, WC, video ir audio),grupės vadovo-gido paslauga lietuvių kalba,1 nakvynė: viešbutis Čekijoje, 2-čiai kambariai su pusryčiais, 2 nakvynės: viešbutis Budapešte, 2-viečiai kambariai su pusryčiais,5 nakvynės: privačios vilos Kroatijoje: (4 -čiai butai su 2 miegamaisiais, virtuvė, dušas, tualetas).
Kroatijoje yra galimybė užsisakyti pusryčius ir vakarienę:1 pusryčiai – 7 Eurai; 1 vakarienė – 8 Eurai. Užsakoma iš anksto, sumokant už kelionę.
Į kainą neįskaičiuota: išlaidos maistui,medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,bilietai į mokamus objektus:
 Plaukimas laivu Adrijos jūra ir maitinimas: 25 EUR;
 Plitvicos ežerų nacionalinis parkas: kaina suaugusiam, 190 HRK (gegužės- rugpjūčio mėn.); vaikams nuo 7-18 metų 80 HRK (gegužės- mėn.); vaikams iki 7 metų – nemokamai;
 Gidas nacionaliniame parke: 1200.00 HRK grupe;
 Splito katedra 3 EUR, šv. Lauryno katedra Trogire 4 EUR; Jupiterio šventykla: 20 HRK; Kamerlengo tvirtovė: 25 HRK.
VIETOVIŲ APRAŠAI
• KROATIJA. Valstybė Europoje, Balkanų regione, sostinė – Zagrebas. Kroatijoje yra 6 Pasaulinės kultūros objektai ir 8 Nacionaliniai parkai. Kroatija turi 1778 km Adrijos jūros pakrantės ir 1185 salas. Tokios salos kaip Korčulos, Hvaro ir Bračo – tai tikras rojus kiekvienam.
• TROGIRAS. Dalmatijos perlas, kuris kaip ir Šibenikas, ilgus amžius priklausė Venecijos Respublikai. Trogiro senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo paminklų sąrašą, ypač verta dėmesio Trogiro Katedra.
• ČIOVO SALA – tai natūralios gamtos kampelis,vos keli kilometrai nuo istorinio Trogiro:plati smulkaus žvirgždo paplūdimio juosta, gausu pušų ir kiparisų, alyvmedžių, svaiginančiai kvepančių ir nuostabaus grožio gėlių, o aplink tyvuliuoja smaragdinio žalumo švarutėlė Adrijos jūra. Kurorte Okrug Gornij gausu užeigėlių ir „kanobų“, net kelios maisto parduotuvės, bankomatai, paštas ir kt. įstaigos.
• SPLITAS. Senamiestis ir 1700 metų skaičiuojanti miesto istorija. Šiandien – tai vienas iš didžiausių Kroatijos miestų, kuriame gyvena apie 200 000 gyventojų. Nežiūrint visų didmiesčiui būdingų negatyvų, miestas didžiuojasi įžymiais objektais, vienas iš jų – Romos imperatoriaus Diokleciano rūmai, kur didysis imperatorius rado prieglobstį UNESCO .
• PLITVICĖS NACIONALINIS PARKAS. 1979 m. yra įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo gamtos paminklų sąrašą. Daugybė miškų masyvų, kalnuotame rajone 16 ežerų, kurie susijungę vandens kaskadomis ir kriokliais. Ežerų vandens spalvos mainosi nuo šviesiai mėlynos iki vaiskiai žalios, nuo tamsiai mėlynos iki pilkai baltos. Tai priklauso nuo mineralų ir mikrorganizmų koncentracijos vandenyje ir taip pat nuo saulės spindulių kritimo kampo.
• MOSTARAS – tai miestas, kur ant Neretvos krantų rytai susitinka su vakarais. O juos jungia garsusis pasaulyje tiltas.
• MEDJUGORJĖ – mažutis Hercogovinos kaimelis, bet garsus pasaulyje Švč. Mergelės Marijos apsireiškimais. Daugybė piligrimų plūsta čia, susitikti, pamatyti ir pasimelsti.
NB Į išvykas vykstame, kai susirenka ne mažiau 15 asmenų.
Registracija: Kauno III a.universiteto Turizmo fakulteto dekanė:
Rima Čepurnienė
Tel. 868954571
El. p:r.cepurniene gmail.com Skype:rimce12

 
Šis skelbimas ( ID: 204919 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Panašūs skelbimai:
 
Blykstė Metz 36 AF-5 digital Sony
 
Huawei MediaPad M2 planšetinis kompiuteris 8“ LTE
 
Beko BIE24301W elektrinė orkaitė
 
Rock Band: The Beatles (Solus) X360 žaidimas
 
212065 Princess smulkintuvas