Siulo pigius ir gerus langus? STOP! Tokiu nebuna!

Siulo pigius ir gerus langus? STOP! Tokiu nebuna!

Ką reiktų žinoti apie Plastikinius langus

Ne visi, pasikeitę senus langus į naujus plastikinius, džiaugiasi šiluma, saugumu, sandarumu, švara ir lengva priežiūra. Dažnai tenka girdėti, kad langas susikraipė, pagelto, suskilo, sunkiai varstosi arba varstant kliūna, rasoja stiklas ir panašiai. Kiekvienas langas susideda iš plastikinio profilio ir plieninės armuotės, stiklo paketo, apkaustų, tarpinių ir kitų smulkių detalių. Kiekvieno lango dalis atlieka tam tikras funkcijas bei apsprendžia tam tikras lango savybes, todėl kiekvienai daliai keliami atitinkami reikalavimai.
Siūlome langus iš „Veka“, „Avangard“, „Aluplast“ profilių. Naujiena Lietuvoje – Alfaline profilis (6 kamerų, apšiltintas)!!!

Mediniai langai – Tai stilius ir orginalumas

Privalumai:
Trad icijų išlaikymas, natūralumas, estetika ir ypatingas jaukumas namams. Mediniai langai suteikia namams bei jų šeimininkams prestižo, solidumo, originalumo ir išskirtinumo.
Trūkumai:
Gali turėti įtakos klimato pokyčiai: kisti spalva, medis gali imti „judėti“ (plėstis arba trauktis), tuo įrodydamas, kad medis yra „gyvas“. Mediniams langams reikalinga sudėtingesnė nei plastikinių langų priežiūra (senų dažų pašalinimas, dažymas, lakavimas ir pan.).

Šarvuotos durys – saugumo garantas

Dažniausiai norintys keisti šarvuotas duris renkasi tada, kai senosios jau visai niekam tikusios. Bet derėtų susimastyti ankščiau apie žymiai saugesnes, sandaresnes ir patvaresnes šarvuotas duris, kol senosios visai nenustojo atlikti savo funkcijų.

Šarvuotose duryse pagrindinę funkciją atlieka spynos nuo kurių ir priklauso mūsų būsto saugumas. Mūsų gaminamos šarvuotos durys komplektuojamos su Mottura (Italija), Cisa (Italija), ASSA (Švedija), EVVA (Austrija) ir Nemef (Olandija) spynomis. Tik ilga gamybos patirtis leido pasitikėti šių spynų saugumu ir tarnavimo ilgaamžiškumu.
Svarbu! Patikimas rėmo plotis yra 80mm, tačiau pasitaiko įmonių, kurios naudoja siauresnio pločio rėmus.

Taip pat siūlome:
garažo vartus,
apsaugines žaliuzes,
roletus,
aliuminio konstrukcijų sistemas: PBI 40E, PBI 40, PI 50, TM 62, FA 50.

Nemokamų paslaugų paketas:

Specialisto konsultacija;
Langų išmatavimas;
Projekto sudarymas;
Senų langų išvežimas;
5 metų garantinis aptarnavimas.

Skelbimo turinį saugo Autorinių teisių įstatymas – be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti informaciją įvairiuose šaltiniuose!

Panašūs skelbimai:
 
LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38
 
AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS
 
BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25
 
K.therapy Active Prevention Shampoo Šampūnas nuo plaukų slinkimo, 1000 ml
 
Crocs™ Athens II Black/Smoke 36,5
Susisiekti 37067777898
Adresas: Kauno,
ID: 24201   2010 05 21

Rekomenduojame

Baidarių nuoma Žemaitijoje

Baidarių nuoma Žemaitijoje

Baidarių ir kanojų nuoma Jūros upe., Siūlome Jums aktyviai ir nebrangiai praleisti laiką žemaitijoje, gamtos apsuptyje, plaukiant baidarėmis viena gražiausių Lietuvoje Jūros upe. Garantuojame puikų poilsį ir gerą aptarnavimą. Tel. 861810211 www.kvedarnosbaidares.lt Panašūs skelbimai:   LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38   AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS   BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25   K.therapy […]

Pavėsinių, vaikų žaidimo aikštelių ir voljerų gamyba
1.00 €

Pavėsinių, vaikų žaidimo aikštelių ir voljerų gamyba

Siūlome Jums tik tvirtus, ilgaamžius, vienetinius, originalius, ąžuolinius baldus, pavėsines, lauko terasas, voljerus, malkines, šulinių apdailas, o Jūsų vaikams supynes – smėlio dėžes bei karstykles. Jūsų namo ar sodybos kiemą ne tik papuošime unikaliais gaminiais, bet suteiksime jaukumo ir patogumo Jūsų ir Jūsų vaikų poilsiui. Visi gaminiai yra impregnuojami. Impregnantas giliai įsigeria į medžio struktūrą, […]

Reikalingi trinkelių klojėjai Kaune

Reikalingi trinkelių klojėjai Kaune

Trinkelių klojimas: kiemuose, aikštelėse, parkuose, įvažiavimuose, terasose. Pagrindų ruošimas, kelio ir vejojos bortų statymas, laiptų iš trinkelių įrengimas, trinkelių klojimas, klinkerio klojimas, tvoros pamato betonavimo, muro darbai, tvoros statymas, vejos įrengimas , lietaus sistemos ir drenažo įrengimas ir kiti aplinkos tvarkymo darbai. Panašūs skelbimai:   LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38   AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE […]

Darbas operatoriui (mechanizatoriui) mini krautuvu (bobcatu)

Darbas operatoriui (mechanizatoriui) mini krautuvu (bobcatu)

UAB GERBŪVIO PROJEKTAI siūlo darbą operatoriui (mechanizatoriui) su visiškai nauja statybine technika – vikšriniu mini krautuvu CAT 259 D3. Darbų pobūdis: žemės darbai, gerbūvio darbai – pagrindų įrengimas trinkelių klojimui ir kelių statybai, žemes lyginimo planiravimo darbai, kasimo, krovimo ir kiti darbai. Darbas Kaune ir Kauno rajon , galimos ir komandiruotės į kitus Lietuvos miestus. […]