Sveiki,
Norėdami užsakyti darbą, prašome susipažinti su taisyklėmis. Atsakymą gausite dviejų dienų bėgyje; mes su Jumis susisieksime ir aptarsime užsakymo detales.
Užsakymo taisyklės
Prašome įdėmiai ir detaliai apibrėžti užsakymą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pagrindiniai reikalavimai ir metodiniai nurodymai priimami iki darbo rašymo pradžios.
Kad išvengti klaidų ir ginčytinų situacijų darbo rašymo eigoje, Jūs privalėsite detaliai elektroniniu paštu pristatinėti visus jūsų arba darbo vadovo reikalavimus, pageidavimus ir komentarus. Už pateiktus netikslius reikalavimus, melagingus arba klaidingus duomenis rašomo darbo autorius atsakomybės neprisiima, būkite atidūs!

Jei darbas bus atliktas neatsižvelgiant į Jūsų arba darbo vadovo komentarus ir pageidavimus, ir ne bus leistas gintis, visą moralinę ir finansinę atsakomybę prisiima rašomo darbo autorius. Pinigai grąžinami tik po neigiamo vadovo arba recenzento raštinio nutarimo.
Norėdami užsakyti darbą, prašome elektroniniu laišku atsiųsti konkrečius reikalavimus, pavyzdžiu su žemiau esančia informacija:
Vardas / Miestas / E-mail / Telefonas / Patogiausias skambučio laikas / Rašto darbas / Mokslo dalykas / Darbo tema Darbo planas / Mokomoji įstaiga / Darbo apimtis (puslapių skaičius) / Darbo atlikimo terminai / Papildoma informacija.
KLAUSIMAI – ATSAKYMAI
Kadangi dažnai klausiama, kiek kainuoja vienas ar kitas darbas, atsakome:
Magistrinis – apie 3000. Bakalaurinis – nuo 2000 iki 3000. Kursinis – nuo 400 iki 800.
P.S. Čia vienetinių darbų pagal individualų užsakymą kainos. Nevienetiniai gali būti gerokai pigesni.
Norėčiau sužinoti, kiek man kainuos jūsų paslaugos ir per kiek laiko paruošiami diplominiai darbai?

Diplominiai magistro ir bakalauro darbai – 50 – 70lt. už puslapį. Tai priklauso nuo mokslo dalyko ir darbo sudėtingumo, pvz: universitetinio lygio darbai yra brangesni, kolegijos – pigesni.

Darbas rašomas apie – 50 dienų.

Kaip bus rašomas mano darbas, kokia tvarka rašomi diplominiai darbai?

Diplominiai darbai rašomi griežtai laikantis Jūsų mokomosios įstaigos bendrų ir, jei yra, specialių fakulteto metodinių nurodymų ir reikalavimų. Darbas rašomas dalimis, kurios koreguojamos Jūsų vadovo, dėl to kokybę bei aukštą įvertinimą GARANTUOJAM. Praktiškai vadovas yra kokybės garantas – kaip jis patars, taip ir bus rašomas darbas.
Kas rašys mano darbą?
Darbą rašys Jūsų srities specialistas. Visi pas mus rašantys žmonės yra patikrinti; bakalauro bei magistro darbai įvertinami aukštais balais ir sėkmingai praeina.
Ar mūsų bendravimas konfidencialus?
Jūsų konfidencialumas – mūsų prioritetas!

Ar aš galėsiu tiesiogiai bendrauti su žmogum, kuris rašys mano darbą?

Taip, Jūs tiesiogiai bendrausite su rašančiuoju ir galėsite kontroliuoti ir koreguoti visą rašymo procesą.
DIPLOMINIS DARBAS – JŪSŲ NUOSAVYBĖ!
Ar jūs naudojate anksčiau parašytus darbus, pavyzdžiui iš interneto?
Mes nenaudojam parašytų darbų iš interneto. Visi mūsų parašyti diplominiai darbai yra unikalūs.

Kokia atsiskaitymo tvarka už jūsų paslaugas?

Prieš pradedant rašyti darbą imamas 50% užstatas nuo sutartos sumos, kitą dalį sumokate po to, kai darbas galuotinai pabaigtas.

Kokios garantijos, kad jūs neapgausite ir nedingsite po to, kai bus sumokėta pirma pinigų dalis?

TAI NEĮMANOMA! Apgavystė iš mūsų pusės neįmanoma. Mums ekonomiškai nenaudinga dirbti nesąžiningai, pusė mūsų klientų – tai žmonės, kurie naudojasi mūsų paslaugomis pagal rekomendaciją. Mes rašome įvairius rašto darbus nuo 2000metų, iki šiol mes neturėjome nė vienos nemalonios situacijos.
Po to, kai darbas pabaigtas, kartais reikia jį koreguoti, ar už koregavimus man reikės mokėti?

Ne, mokėti nereikės, visi koregavimai tai tarsi garantinis aptarnavimas. Jei mūsų parašytam darbe atsiras netikslumų, mes trumpiausiu įmanomu laiku nemokamai ištaisysim visas klaidas.

Kaip greitai gausiu atsakymą po užsakymo išsiuntimo?

Atsakymą gausite dviejų dienų bėgyje; mes su Jumis susisieksime elektroniniu laišku ir aptarsime užsakymo detales.
Kodėl mes?
Turime milžinišką patirtį įvairių mokslo darbų studentams rengime.
Dirbame jau nuo 2000 metų , o mūsų komandą sudaro beveik visų sričių specialistai ( ekonomika, teisė, vadyba, sociologija, informatika, apskaita, geografija, filosofija, fizika, psichologija, istorija, pedagogika, techniniai mokslai ir kt.), studijuojantys bakalauro, magistrantūroje, ar doktorantūroje. Mūsų tikslas – teikti studentams kokybiškiausias rinkoje paslaugas už prieinamą kainą.

Šis skelbimas ( ID: 15950 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą
Panašūs skelbimai:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
 
LIEBHERR IK 2314 įmontuojamas šaldytuvas